Zbor Cirkvi bratskej v Košiciach

Zbor Cirkvi bratskej v Košiciach

Kováčska 31
04001 Košice

Kazateľ a administrátor: Peter Prištiak

Mobil: 

: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Staršovstvo:

br. I. Žežula: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. (podpredseda)

br. D. Klein: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. (hospodár)

br. V. Komarik: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

br. A. Kovaľuk: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

 

Správca webu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Pre poukazovanie finančných príspevkov k podpore práce jednotlivých zložiek Zboru Cirkvi Bratskej v Košiciach môžete využiť okrem hotovostného príspevku hospodárovi zboru aj poukazovanie finančných príspevkov na nasledovné účty:
 
- č. účtu SK76 0900 0000 0050 2302 2870 (bežný účet na každodennú prevádzku zboru, vedený v Slovenskej sporiteľni)
 
- č. účtu SK72 5600 0000 0047 7002 2001 (termínovaný účet určený na výstavbu Bardejovská, vedený v Prima banke - POZOR, ZMENA ČÍSLA ÚČTU V RÁMCI BANKY!)